Двајца инквизитори мачат вештерки во подрум

10.02.2024 19:39
Виц икона

Цел ден двајца инквизитори мачат вештерки во подрум, па едниот вели:

„Не можам веќе. Одам да запалам една.“

 

ОкоБоли главаВицФото