Разговараат две струи

19.02.2024 10:39
Виц икона

Разговараат две струи.

„Како се проведуваш?“

„Еве, се разведувам.“

„Да те поврзам со некој, да ти дадам спој?“

„Може, дај ми контакт.“

 

ОкоБоли главаВицФото