Концерт на „Сервус” - нов музички проект на Јордан Костов

19.03.2024 10:43
Концерт на „Сервус” - нов музички проект на Јордан Костов

На 21. Март, со почеток од 21 часот, во Public Room ќе се одржи концерт на „Сервус”, најновиот музички проект на Јордан Костов во кој членуваат :

Ива Дамјановски – клавијатури / теремин/ вокал

Ник Де Карло – туба и алтфлигерхорн

Кети Танчева – теремин

Драган Теодосиев – тапани

Јордан Костов – хармоника , вокал

Билетите за концертот се по цена од 400 денари и може да ги набавите на линкот.

ОкоБоли главаВицФото