Никола

25.02.11 13:51

Девојката со ангелски глас, која се нарекува себе си Lady Jelena, стана вистински хит на ЈуТјуб. Песната, се разбира, е направена во треш манир.

Your browser is not able to display this multimedia content.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото