Метеоролозите предвидуваат дека во текот на ноќта ќе биде мрачно

22.05.2024 18:03
Виц икона

Метеоролозите предвидуваат дека во текот на ноќта ќе биде мрачно.

 

ОкоБоли главаВицФото