Мојата врата секогаш е отворена

14.06.2024 19:46
Виц икона

Газдата ми вели дека ќе намине да поразговараме зошто сметката за струја ми е толку висока. Му реков, слободно, мојата врата секогаш ти е отворена.

 

ОкоБоли главаВицФото