Улична уметност

07.03.11 09:55

Мал избор од творештвото на јужноафриканскиот уличен уметник Робин Род, еден неверојатно креативен човек.

 

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

 

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

ОкоБоли главаВицФото