Девет употреби на малите кученца

22.03.2011 12:02
девет употреби на малите кученца

Авторот на стриповите кои излегуваат на интернет страницата poorlydrawnlines.com, Реза Фаразманд, е писател и стрип-цртач кој живее и работи во Лос Анџелес, САД. На оваа страница тој трипати во неделата (понеделник, среда и петок) објавува по еден нов стрип.

Извор: poorlydrawnlines.com

 

ОкоБоли главаВицФото