Моето прво зацапување

18.04.11 10:00

Користејќи ги разговорите со луѓето во врска со нивните први средби со љубовта, нивните животински копии ги раскажуваат нивните смешни и срцепарателни приказни.

Анимацијата е на Џулија Пот, а музиката на Кристофер Фрост.

Your browser is not able to display this multimedia content.

Слични содржини

Филм / Око
Око
Око
Око

ОкоБоли главаВицФото