I Just Texted to Say I Love You

19.08.11 12:57

Се чини дека денешната култура која е опседната со технологијата ќе направи сè за да го избегне комуницирање лице в лице! Затоа, пејачот Елиот Јамин ја преработи љубовната класика на Стиви Вондер „I Just Called To Say I Love You“ и ја надополни со современ пресврт.

Your browser is not able to display this multimedia content.

 

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото