Како настанале некои логоа

01.11.11 11:24

Хумористичен приказ за тоа како настанале некои од најпознатите светски логоа.

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

 

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото