Мрзење и сакање

28.11.2011 10:38
Миленко Неделковски

Веднаш да се знае - мрзам педери, дволични, шиптари, бугари, фолиранти, транзициони богаташи, лажови, а сакам жени, „оф роуд“ животни, патувања, лежерност, Кохиба, Џејмисон, Корона, Сол...

Миленко Неделковски на својот фејсбук профил; дневен „Фокус“, 28.11.11.

Слични содржини

Боли глава

ОкоБоли главаВицФото