Tipping Barrels

27.01.12 16:44

„Tipping Barrels“ е еден одличен поглед на Great Bear Rainforest дождовната шума во Британска Колумбија, Канада. Филмот може да се доживее и како еколошки документарец.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото