Модни животни

08.02.12 14:24

Колекција необични животни од дизајнирани модни парчиња на креаторот Луј Витон (Louis Vuitton), осмислени и создадени од британскиот уметник Били Ахилиос (Billie Achilleos).

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

 

*КЛИКНИ НА СЛИКИТЕ ЗА ПОКРУПЕН SLIDESHOW

ОкоБоли главаВицФото