Меди стои врз разни нешта

14.03.12 12:50

Проектот наречен „Maddie The Coonhound“ на фотографот Терон Хемфри (Theron Humphrey) е фокусиран на фотографирање на неговото куче Меди врз најразлични предмети.

 

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото