Танц со светлосни костими

20.03.12 11:54

Јапонската танцувачка група „Wrecking Crew Orchestra“ изведува импресивна петминутна музичка точка, инспирирана од НФ филмот „Трон“.

Your browser is not able to display this multimedia content.

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото