Авантурите на Ким Јонг Ун

31.03.12 14:41

Цртан филм кој ги претставува „вистинските“ победи на новиот севернокорејски водач. Пародија на момците од хумористичната интернет страница collegehumor.com.

Слични содржини

Око
Око

ОкоБоли главаВицФото