Rita Hayworth на велосипед

08.11.2012 15:05
Rita Hayworth на велосипед 1940год.

Убавото време надвор не инспирираше да ја поставиме оваа галерија на Rita Hayworth за LIFE магазинот од 1940 година. 

 

 

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото