Што кажува за тебе твоето омилено порно

10.12.2012 17:26
Што кажува за тебе твоето омилено порно

Full HD - Ти си опсесивно компулзивна пицајзла во светот на електрониката. Иако станот ти личи на кочина, компјутерот ти е среден како гостинска соба на домаќин човек. Правиш дефрагментација три пати дневно и имаш посебна партиција за утилизациони програми. Секој пат кога ќе чуеш дека некој има компјутерска компонента појака од твојата, умира еден гигабајт од твоите неврони. Луѓето кои имаат bliss позадина, според тебе, заслужуваат Данте да направи сериозна ревизија на „Пеколот“ и да додаде и десетти круг.

Amateur - Тебе те усреќуваат малите нешта. Парче леб со паштета и јогурт, насмевката на касиерка без заби или добивка од 50 денари на бинго. Те палат риби со асиметрични црти на лицето, а богами и телото. Мислам, што ако ногата и’ е пократка за три сантиметри, не мора сè да биде идеално во животот. Инаку, тоа е твојата омилена реченица која секогаш ја изговараш пред да ја ставиш омилената касета во вокменот и да стиснеш плеј.

Bukkake - Очигледно дури на 20 години си се симнал од некое брдо. Од тогаш, кашкавалот ти е духовен двигател и месија. Го мачкаш со мармалад и слатко, го ставаш во сарма, торта и ситни колачи. Важно е само да се развлекува, цеди и тече.

Vintage - Постар брат на типот што се пали на аматери. Носиш касетофон на рамо, одиш бос и го чекаш денот кога Битлси повторно ќе се спојат. Минатата недела за малку ќе добиеше инфаркт кога виде дека рибата што ја собра во стан наместо зимзелени иглички меѓу нозете одгледува мазно лице ко подофицер на ЈНА.

Gangbang - Кретен што кога на улица ќе види пет луѓе како тепаат инвалид, приоѓа и им помага да го совладаат противникот. Во 2008 си навивал за Работнички, во 2009 за МЗТ. Марш!

POV - Изразит индивидуалец. Во животот продаваш магла така што држиш обука по коучинг, тим билдинг, си играш со туѓите пари и тајни. Имаш енормни проблеми со ерекцијата и поради тоа сакаш да ја снимаш твојата акција и за време на сексот во главата го премотуваш филмот и се присетуваш на најнапаливите детали од минатиот пат.

Camel toe - Дај бре човеку, оди лечи се.

Bit tits - Старата ти била тепач кој внимава на морфологијата на своите сифони и во третиот месец те прешалтала на шишенце. Твоето мото е „заеби цицка што ја собира во рака“. Така, за тебе цицка е она што го фаќаш со двете раце и пак не си фатил повеќе од пола. Општинските печати и вентилите се незаобиколни атачменти кога ги опишуваш женските млечни жлезди.

Masturbation - Ти си лик кој го гледа трејлерот на некој филм, оди на imdb и пишува рецензија од пет илјади зборови. А приори знаеш да процениш каков било настан. Веројатно си невин, а и ако не си, среќата нема да ти се насмевне два пати, зашто кој е луд два пати да му даде на тип што го прекинува соблекувањето на рибата со зборовите „Ок, знам што имаш во гаќите, сега те молам оди си дома“.

Massage - Цвеќе, цвеќе, трева, тараби, цвеќе, куќа на крајот на селото, оџакот чади, на вратата мајката го држи синот во прегратка, таткото ќерката, и мавтаат весело. На небото авион, на дрвото сочни плодови. Нивата преполна со весели луѓе кои жнеат пченица, берат пченка и пеат песни. Поточе... Море цркни, пичко!

Squirt - Кул, тебе те пали она што никогаш нема да го доживееш. Во принцип си недоречено суштество, си го баталил факултетот три испити пред крај, си избегал од венчавката, никогаш не си го свртел Супер Марио, во чинијата секогаш оставаш два залака, пиво таман колку другарите да те гледаат ко дебил, а келнерот како добротвор, зашто после твоите пет тури може прописно да се натреска.

Anal - Сите околу тебе мислат дека си најкул, дека си цар. И ти го мислиш тоа. Ама реално гледано, ти си проклет геј. За повеќе информации, види под геј.

Gay - Можеби ти звучи неверојатно, ама ти си педер, брате.

Teen - Човек што живее во илузија. И понатаму веруваш дека ќе се врати 1987, а Вардар пак ќе биде шампион на Југославија. Не, стари, порно глумиците немаат по 18 години, туку се половна роба што прво ги испраќа децата на школо, а после доаѓа на снимање кај што им прават фризура Пипи долгиот чорап, и ставаат лижавче во уста пред разулавената маса афроамериканци да им ги исполни телесните шуплини.

MILF - Психолозите би рекле дека имаш Едипов комплекс и дека мајка ти ти била прва вежбанка за мастурбација. Имам прекрасна вест за тебе - во право се. Сега можеш да и’ се фрлиш на мајка ти во скут и на увце да и’ го шепнеш ова што ти го кажав.

Shemale - Чајна со мармалад и плескавици со мед од багрем се твоите омилени десерти. Оксиморонот како начин на живот.

Double penetration - Тотално си несигурен во себе. Играч на дубл во тенис. Може да се каже и дека не си себичен, но ти само имаш комплекс на мало куре.

Asian - Имаш мало куре.

Ebony - Би сакал да имаш големо куре.

Hentai - На сите им зборуваш дека го имаш синдромот на Петар Пан. Тоа во превод значи дека имаш мало куре.

Small dicks - Имаш мало куре и страдаш заради тоа. Ќе се убиеш.

Адаптирано од: tarzanija.com
Слики: Justin Malangoni

Слични содржини

Книжевност / Живот
Наука / Технологија / Живот

ОкоБоли главаВицФото