Протест пред Жолтата куќа, 29.12.2012

30.12.12 17:29

Протестот против насилството на власта и кршењето на Уставот одржан на 29 декември 2012 пред „Жолтата куќа“ на ВМРО-ДПМНЕ, проследен низ објективот на Ванчо Џамбаски.

ж

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото