Гребење плочи, рециклирање пластика

27.03.13 13:45

Ви го прикажуваме краткиот документарен филм  „Гребење плочи, рециклирање пластика“, за еден од пионерите на македонската хип хоп сцена: Митко Гаштаровски - Пикисипи, во режија на Иван Ивановски.

Слични содржини

Карикатура.мк / Око
Екологија / Око

ОкоБоли главаВицФото