Ghost tits

22.11.13 10:58

„Ghost tits“ е краток филм кој претставува пародија на напнатите крими трилери. Мистеријата која треба да се открие: каде отидоа градите на жената, кои баш до вчера беа големи?! Сценариото и режијата се на Лусија Аниело, а продуцент е Селест Балард.

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото