100 дена влада

14.10.14 10:26

Го претставуваме новиот спот на ВМРО-ДРПАМЕ и коалицијата „За посиромашна Македонија“. Уживајте во видео-отчетот!

Слични содржини

Книжевност / Став

ОкоБоли главаВицФото