Поддршка за Кежо!

20.01.15 02:57

Во пресрет на протестот за ослободување на новинарот Томислав Кежаровски, кој ќе се одржи во вторник 20 јануари, неговите колеги од цела Европа упатија порака за солидарност.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото