Сони и Шер

19.02.15 01:27

После објавените разговори помеѓу Гордана Јанкуловска и Зоран Ставревски, во кои меѓу другото договараа партиски вработувања и местење судски одлуки преку јавниот обвинител Марко Зврлевски, на интернет не стивнуваат шегите на нивна сметка. Во ова ново видео на Рибаро, улогите на Сони и Шер ги играат нашите популарни министри.

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото