Ампутирани духови

20.02.15 15:42

Потсетуваме на една култна сцена со Ал Пачино од филмот „Мирисот на жената“. За глумата во овој филм, Пачино го добива првиот Оскар за најдобар актер, по четири претходни номинации.

Слични содржини

Екологија / Око
Око

ОкоБоли главаВицФото