Пет карикатури од Лазо Плавевски: „Е како бе началниче - не си ти?“

Слични содржини

Стрип / Карикатури
Карикатура.мк / Стрип / Уметност / Карикатури
Карикатура.мк / Стрип / Уметност / Карикатури
Стрип / Карикатури
Стрип / Карикатури
Карикатури
Карикатури

ОкоБоли главаВицФото