Сладоледот на режимот

26.05.15 09:36

Јасновидение на нашиот агент и аналитичар „Ем-зи-пер-икс“ по посетата на контра-кампот:
„Како што сладоледот се топи, така се топи поддршката на Никола Груевски.“

 

 

Јасновидение на нашиот агент и аналитичар „Ем-зи-пер-икс“ по посетата на контра-кампот:„Како што сладоледот се топи, така се топи поддршката на Никола Груевски.“

Posted by Странски Служби on Tuesday, May 26, 2015

 

Извор: Странски служби

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото