Човек

30.05.15 14:41

Триминутниот анимиран филм на Стив Катс со наслов „Човек“ го потресе целиот свет! Неговата кратка анимација кажува повеќе од кои било зборови. Погледнете зошто.

Слични содржини

Око
Око
Око

ОкоБоли главаВицФото