Зоран Ставрески, психолошки профил (според „бомбите“)

17.06.2015 14:43
Зоран Ставрески, психолошки профил (според „бомбите“)

Дали лудилото на груевизмот го создаде бескрупулозниот слуга, или обратно?!

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото