Пародија – Закон за кривична постапка

29.07.15 10:02

Ви текнува на ТВ рекламата за Законот за кривична постапка, каде прикажуваат дека ќе тече мед и млеко во нашето Обвинителство? Ова видео е Пародија на ТВ рекламата за Законот за кривична постапка.

Извор: ribaro.mk

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото