Првиот сингл на Вучиќ

23.09.15 11:42

Сатиричниот сајт Njuz го претставува првиот извонреден музички сингл на српскиот премиер Александар Вучиќ. Уживајте во „Порше марера-карера“!

Извор: www.njuz.net

Слични содржини

Музика / Око

ОкоБоли главаВицФото