Do it for Mom!

05.10.15 13:11

Урнебесно рекламно видео на данската туристичка агенција „Spies Travel“. Ни повеќе ни помалку, агенцијата ги убедува мајките да ги испратат децата на одмор, затоа што така се зголемуваат шансите да добијат внуче! Се разбира, сето тоа за доброто на Данска.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото