Брилијантини

13.10.15 11:16

Во духот на креираните филмови на Свирачиња и Александар Јосифовски, Рибаро направи сечено, лепено, креирано и монтирано видео, според славниот „Брилијантин“. Главни јунаци - шармантниот молчаливец од ДУИ и пратеничката која се прослави по патните трошоци. Уживајте во танцот на Талат и Силвана!

Извор: ribaro.mk

Слични содржини

Око

ОкоБоли главаВицФото