Ќе се спасиме?

18.10.15 23:16

И Катица Јанева со реакција на најновиот спот од Фамилијата! „Ќе се спасиме?“ е видео пародија на “I will survive”. Погледнете!

Извор: www.ribaro.mk

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото