Ужасно бавниот убиец

27.10.15 13:44

Луда пародија на клише-моментите од хорор филмовите, мало ремек-дело на Ричард Гејл! Еден неспособен, бавен убиец ја прогонува својата жртва, обидувајќи се да ја убие со удари со лажица!

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото