Пиво против вуду

05.11.15 12:37

Забавна и креативна реклама за бразилското пиво Брахма, кое го произведува истоимената компанија, во моментов петти најголем производител на пиво во светот. Освен што освежува, ова пиво штити и од црна магија!

 

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото