Траги од кармин

09.12.15 14:09

Маж во бутик влегува во гардеробата да проба кошула, а кога ќе излезе, на вратот има траги од кармин - отпечаток од бакнеж. Како ова да се објасни на партнерката, која го чека надвор? Она што е интересно е дека ни самиот не знае како карминот завршил на неговиот врат. Но, знае тимот на Just for laughs.

 

jaaaaaaa se les fue la mano a esta gente con esta broma!!!! A estos tipos sus mujeres por poco les dan una pela jajaja

Posted by X 96.3 FM on Wednesday, February 12, 2014

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото