Саботажа бр. 165

05.01.16 10:57

Во саботажата бр. 165, Среќко Поповски нè потсетува на дел од најинтересните политичко-медиумски циркуси во 2015 година. Лепените, сечени, монтирани и креирани снимки во саботажава одлично ја доловуваат трагикомичната политичко-медиумска атмосфера во Македонија под груевизмот.

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото