The real ВМРО

28.01.16 12:18

Странски служби директно од Идризово: „Real Grujo Shady“. Холограмскиот пренос го обезбеди ТВ (Не сум со) Сите.

„Уцени, местенки, ВМРО е тука, продавачи на магла во оваа држава...“

Извор: Странски служби

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото