Thanks, Smokey!

02.02.16 14:46

Ова видео првично требало да се користи во кампања против дрогата, но, според многумина, е урнебесно промашување.

„Отприлика, поракава е следна: Кога си на дроги, светот е полн со згодни девојки што лудуваат по тебе. На што и да е типов, сакам од истото“, се шегуваат корисниците на социјалните мрежи.

И покрај тоа што во кампања против користење дрога, видеото е неупотребливо, тоа е исклучително забавно.

Извор: www.dailyliked.net

ОкоБоли главаВицФото