Никола Менар

09.02.16 13:25

Никола Менар е француско-канадски илустратор, графички дизајнер и аниматор, кој живее и работи во Лондон. Претставуваме пет одлични гифови од овој уметник.

Извор: nicolasmenard.tumblr.com

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото