Нема правда, нема мир!

18.04.16 12:26

Иницијативата „Граѓаните за Македонија“ објави видео во кое се објаснуваат причините за граѓанските протести.

 

Извор: Граѓаните за Македонија

Слични содржини

Активизам / Култура / Око
Активизам / Фотографија

ОкоБоли главаВицФото