#ШаренаРеволуција 10

22.04.16 01:49

Четврок, 21 април: десетти ден по ред, продолжуваат протестите против режимот на Груевски, овојпат најмасовно досега! И на овој протест не изостана заштитниот знак - боење на улиците и режимските згради во разни бои.

Фотографии: Ванчо Џамбаски

Слични содржини

Активизам / Фотографија

ОкоБоли главаВицФото