Шарените „хулигани“

28.04.16 15:35

Шарената револуција не престанува! Погледнете ги фотографиите на Ванчо Џамбаски од вчерашниот протест на „хулиганите“ кои се борат за слобода, правда и демократија.

Слични содржини

Активизам / Фотографија

ОкоБоли главаВицФото