Parse error: Illegal token in file '[inline]' on line 2420 My Brightest Diamond - Be Brave | okno.mk

My Brightest Diamond - Be Brave

16.05.16 09:52

Be Brave e песна на My Brightest Diamond од албумот All Things Will Unwind, која е директен одговор на неправдите во светот, напишана со надеж и поттик за акција. Кои сме ние, ако сме рамнодушни кога се соочуваме со трагедија?

Sorry, you need to install flash to see this content.

 

ПрилогГолемина
My_Brightest_Diamond_39_Be_Brave_39_-_OFFICIAL_VID.flv90.45 MB

Слични содржини

Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови
Музички спотови

ОкоБоли главаВицФото