Појадок во Париз

19.05.16 13:26

Појадок во Париз е краток, експлозивен и неверојатно смешен анимиран филм на група француски студенти. Во него, прикажана е авантурата на мајката која го брка синот низ париското метро, затоа што заборавил да појадува.

Breakfast in Paris from Breakfast in Paris on Vimeo.

Слични содржини

Око
Око

ОкоБоли главаВицФото