Нашата уметност е бесплатна

04.06.16 11:18

Фотографии на Ванчо Џамбаски од протестот на Шарената револуција одржан на 2 јуни 2016.

Шарените револуционери продолжија да ги бојат окупираните институции во боите на слободата и им порачаа на криминалците од режимот: Нашата уметност е бесплатна!

Слични содржини

Активизам / Фотографија

ОкоБоли главаВицФото