Одбројуваме!

10.06.16 17:02

Шарената револуција почна да му одбројува на режимот! На 9 јуни, на раскрсницата кај СЈО симболично беше испишан бројот 9, кој ги означува деновите што преостануваат до конечно исполнување на барањата на Шарената револуција.Извор: Збогум Никола

ОкоБоли главаВицФото