Греоите на кумоите

20.06.16 00:25

Видео снимка од шеретската литургија на Брбливите Попои, кои се молат за прошка на гревовите на кумовите Никола Груевски и Зоран Ставрески, како и нивните режимски компањони.

Извор: Слободна Македонија

Слични содржини

ОкоБоли главаВицФото